Sizi bilgilendirelim!

SİZE ÖZEL KONSEPT TASARIM

Vitamin A+

Sitenizin bulunduğu sektör göz önünde tutularak 1 adet logo tasarımı yapılır. Diğer tüm sayfalarda kullanılabilecek tek bir tasarım yapılır. Buton ve vitrin görünümleri ise tasarıma uygun olabilecek hazır tasarımlarımızdan seçilerek tasarım tamamlanır. Yazılım ekibimiz tarafından gerekli kodlamalar ile birlikte e-ticaret sitenize entegresi yapılır. Bunun yanı sıra kampanya ve duyurularınıza özel 2 adet banner tasarımı hazırlanır.

1099,00 ₺
Vitamin B+

Vitamin A+ ’dan farklı olarak 2 farklı logo tasarımı sunulur. Aynı zamanda size özel vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Yapılan tasarımlar uygun yazılım dilleri ile yazılım ekibimiz tarafından kodlamaya alınır ve e-ticaret sitenize entegre edilir. Bunun yanı sıra farklı kampanya ve duyurularınızda kullanabileceğiniz 4 adet banner tasarımı yapılır.

1499,00 ₺
Vitamin C+

Vitamin B+ ’dan farklı olarak 4 farklı logo tasarımı sunulur. Aynı zamanda size özel vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Ayrıca tasarımınıza uyumlu slider, geçişli carousel vitrinler, ürün veya kategoriler için ayrılan özel banner alanları istekleriniz doğrultusunda yeniden tasarlanır. Yapılan tasarımlar uygun yazılım dilleri ile yazılım ekibimiz tarafından kodlamaya alınır ve e-ticaret sitenize entegre edilir. Bunun yanı sıra farklı kampanya ve duyurularınızda kullanabileceğiniz 8 adet banner tasarımı yapılır.

1999,00 ₺
Sizin Tasarımınız

Gereken standartlara uyarak hazırlamış olduğunuz tasarımlarınızı grafik ekibimiz inceler. Eğer istenilen standartta ise gerekli yazılım dillerinde arayüz kodlanır ve e-ticaret sisteminize direkt uygulanır.

799,00 ₺