Sizi bilgilendirelim!

Ürün Karşılaştırma Modülü

Alışveriş yapacak müşterilerinizin, sitenizde sattığınız ürünleri bir diğeri ile kolayca kıyaslayabilmesini sağlar. Ürünlere ait özellikleri sayfa üzerinde yan yana listeleyerek karşılaştırılabilmesine yardımcı olur.

Online Fatura Modülü

Bu modül sayesinde faturalarınızı hiçbir muhasebe programına ihtiyaç duymadan yönetim panelinizden yazdırabilirsiniz. Yazdırdığınız faturaları listeleyip dilediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

Görsel ve yazılı şekilde ürün, ziyaretçi ve satış istatistiklerinize ulaşabilir, günlük, aylık veya yıllık şekilde görebilirsiniz. Farklı yıl veya ayda ki bir durumu “bu ay” veya “bu sene” ki durum ile kıyaslayabilirsiniz. Bu sayede satış stratejiniz için ayrıntılı bir raporlama elde etmiş olursunuz.

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Özel kampanyalar için istediğiniz oran ve tutarda hediye çeki, kupon oluşturabilir, müşterilerinize sitenizden daha çok alışveriş yapmaları için fırsat olarak sunabilirsiniz. Oluşturduğunuz kuponlara geçerlilik tarihi belirleyebilirsiniz. Ayrıca puan sistemi ile müşterilerinizin sitenizde yaptıkları alışverişlerde puan toplamasını ve daha sonraki alışverişlerde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Stoklarınızı excel ürün aktarım robotu sayesinde kolayca e-ticaret sitenize yükleyebilirsiniz ve bu şekilde ürün ekleme sürecinizi minimum zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kullandığınız muhasebe programı veya kendi oluşturduğunuz bir excel dosyası olması yeterlidir.

Detaylı Kargo Yönetimi

İstediğiniz kargo firması ile çalışabilir bu firmaları kargo yönetimi bölümüne ekleyerek yönetebilirsiniz. İllere,bölgelere ve ağırlıklarına göre kargo hesaplamaları oluşturabilirsiniz.

Bayi (B2B) Altyapısı

Vandalina E-ticaret Sistemi bayilik sistemi için uygun bir altyapıdadır. Farklı müşteri grupları tanımlayabilir bu gruplara farklı ödeme şekilleri ve iskontolar uygulayabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinizi özel filtre tanımları yaptırabilirsiniz. Örneğin renk beden veya kesim gibi gruplara ekleyebilir, müşterilerinizin bu gruplarla sitenizde kolayca arama yapabilmesini sağlayabilirsiniz. (Örneğin; Kırmızı Ayakkabılar, Dar kesim, Büyük Beden gibi)