Sizi bilgilendirelim!

Sosyal Medya Butonları

Ürünlerinizin ve sitenizin popülerliğini arttırmak, tanıtımını yapmak amacı ile Facebook, Twitter, Google+ ve bir çok sayfanızın linkini e-ticaret sitenize otomatik ekleyebilirsiniz.

SEO Etiket Sistemi

Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.

RSS Desteği (Social Media RSS Feed)

Sosyal medya mecralarında eklediğiniz ürünler otomatik olarak paylaşılır.

Google Rich Snippets

Ürünlerinizin ve sayfanızın google arama sonuçlarında farklı görünmesini sağlar. Aynı zamanda arama sonuçlarında yıldız simgeleri ile birlikte müşteri yorumları, ürün fiyatı, ürün resmi gibi bir çok ekstra bilgininde sonuçlarda yer almasını sağlayan gelişmiş bir SEO özelliğidir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Vandalina E-ticaret Sistemi detaylı seo yönetimi sayesinde rakiplerinize fark atacaksınız. Adres düzeltme (URL), otomatik etiket tanımlama, ayrıntılı, kategori ve markalara yönelik SEO çalışmaları sayesinde arama motorları botlarına en iyi şekilde cevap verecek ve bu sayede organik arama trafiğinde üst sıralarda yer alabilmenize yardımcı olacaktır.

100 TL Google Reklam Kuponu

Google Adwords kayıt işleminiz ile birlikte 100 TL değerindeki reklam kuponunuz ücretsiz olarak tarafınıza sunulur. Vandalina E-ticaret, arama motoru tarafından sunulan bu promosyonun özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.